Küldöttek

 

az Építési tagozat országos küldöttei az MMK küdöttértekezletre
név MMK sz.Területi kamara
    
Dr. KissJenő01-0438Budapesti és Pest megyei
BálintPéter01-0867Budapesti és Pest megyei
KarsaÁlmos01-13757Budapesti és Pest megyei
KapuLászló01-12706Budapesti és Pest megyei
dr. KoppányAttila08-0084Győr-Sopron megyei
MolnárDénes01-0537Budapesti és Pest megyei
dr. KocsisJulia01-12306Budapesti és Pest megyei
WéberLászló01-3992Budapesti és Pest megyei
HarkaiBalázs01-11177Budapesti és Pest megyei
TóthPéter01-8992Budapesti és Pest megyei
ZajovicsAndrás01-3526Budapesti és Pest megyei
PallayTibor01-1073Budapesti és Pest megyei
LengyelMiklós15-0157Szabolcs- Szatmár megyei

 

 

 

Az építési tagozat küldöttgyűlésének küldöttei 2015-2019

 

Budapest és Pest Megyei Mérnöki Kamara (48):

Dr. Dalmy Dénes 01-3250,

Dr. Almási József 01-1828,

Bérczi László 01-4998,

Dr. Dulácska Endre 01-0613,

Dr. Kausay Tibor 01-0243,

Dr. Arany Piroska 01-6794,

Kapu László 01-56322,

Kelemen Sándor 01-5254,

Dr. Kiss Jenő 01-0438,

Árva Péter 01-4024,

Molnár Dénes 01-0537,

Pallay Tibor 01-1073,

Dr. Kocsis Julianna 01-12306,

Karsa Álmos 01-13757,

Bálint Péter 01-0867,

Rováczy Judit 01-2996,

Szittner Károly 01-2482,

Wéber László 01-3992,

Csanád Gyöngyvér 01-2384,

Fazekas Péter 01-2429,

Dr. Geszler Rudolf 01-4562,

Dr. Gyulay Judit 01-7787,

Dr Keleti Imre 01-2300,

Kurdi Sándorné 01-1097,

Dr. Madaras Gábor 13-4921,

Dr. Major János 01-6161,

Dr. Massányi Tibor 01-3619,

Dr. Reis Frigyes 01-4756,

Takács Imre 01-1988,

Jakabné Raskó Mária 01-10077,

Babós Gyula 01-1011,

Dr. Csorja Zsuzsanna 01-1487,

Devescovi József 13-10487,

Guribi Imre 01-3413,

Janitsáry Iván 01-0889,

Kosaras Ferenc 13-7821,

Szirmay Tamás 01-2383,

Takács Ottó 01-3851,

Zsigmondi András 01-10010,

Tóth Péter 01-8992,

Barts Jenő Balázs 01-6224,

Fazakas György 01-12002,

Gonda Andrea 01-3639,

Kiss Andor 13-1397,

Vereckei István 01-3950,

Krizsán Kálmán 01-6371,

Mehrli Péter 01-12858,

Reisch Róbert 01-0103

 

póttagok:

Máté Miklós 01-11951,

Zsilák-Makra András 01-12066

 

Baranya Megyei Mérnöki Kamara (4+1):

Dr. Szabó Éva Ibolya 02-0100,

Kittka Péter 02-0364,

Dr. Kukai Tibor 02-0157,

Bocz Gábor 02-1109,

Schmalcz Ferenc 02-0876

 

póttag:

Dr. Kaszás Ferenc 02-0185

 

Bács-Kiskun Megyei Mérnöki Kamara (3+1):

Györgyi Károly 03-0054, 03-5469,

Helfrich Salamon 03-0066, 03-5410,

Udvardi Györgyné 03-0189,

Wald Tamás 03-0461, 03-6304

 

póttag:

Tóth László 03-0676

 

Békés Megyei Mérnöki Kamara (3):

Bődi János 04-0021,

Szűcs Bálint 04-0285,

Pintér Lajos 04-0182

 

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Mérnöki Kamara (5):

Bakó Balázs 05-0356,

Kissné Kozák Ágnes 05-0508,

Halász Rezső 05-1271,

Koics László 05-0199,

Holló Csaba 05-0001

 

póttagok:

Kozma Sándor 05-0028,

Szabó László 05-0015

 

Csongrád Megyei Mérnöki Kamara (2):

Rátky Pál 06-0214,

Kincses György 06-0149

 

Fejér Megyei Mérnöki Kamara (3):

Dufner István 07-0116,

Sótér Árpád 07-0009,

Nagy András

 

Győr-Moson-Sopron Megyei Mérnöki Kamara (4):

Dr. Andor Krisztián 08-0863,

Dr. Koppány Attila 08-0084,

Keresztély Dezső 08-0445, 08-5902,

Dr. Tóth Zoltán 08-0109

 

Hajdú-Bihar-Bereg Megyei Mérnöki Kamara (2):

Dezső Zsigmond 09-0091,

Dr. Karvaly Elemér 09-0016

 

póttag:

Majoros László 09-0261

 

Heves Megyei Mérnöki Kamara (2):

Styaszny Sándor 10-0059,

Tuza Zoltán Róbert 10-0026

 

Komárom-Esztergom Megyei Mérnöki Kamara (3):

Besey László 11-0271,

Antalovits Lajos 11-0050,

Csirke József 11-0224

 

Nógrád Megyei Mérnöki Kamara (2):

Guzsaly Károly 12-0048,

Klenóczky Sándor 12-0011

 

Somogy Megyei Mérnöki Kamara (2):

Sárdi János 14-0209,

Wagner Ernő 14-0198

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Mérnöki Kamara (2):

Lengyel Miklós 15-0157,

Giba Tamás 15-0105

 

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Mérnöki Kamara (2+1):

Vajk Ödönné Wolf Zsuzsanna 16-0444,

Kis-Csontos Béla 16-0184,

Selmeci Tamás 16-0097

 

Tolna Megyei Mérnöki Kamara (2):

Becze Szabolcs 17-0355, 17-5040,

Péterst József 17-0291, 17-5433

 

Vas Megyei Mérnöki Kamara (2):

Puklerné Kovács Erika 18-0483,

Ábrahám Ferenc 18-0001

 

Veszprém Megyei Mérnöki Kamara (3+1):

Erdélyi Szabolcs 19-0950, 19-5091,

Soós Norbert 19-0932, 19-5060,

Kántor Miklós 19-0678, 19-5441,

Beck Károly 19-0713

 

Zala Megyei Mérnöki Kamara (2):

Csók Ildikó 20-0423,

Dr. Farkas János 20-0178, 20-50341

 

 

<<< Vissza