okt.
15

Álláslehetőség tervezőmérnököknek

Az ARTREA CONSULTING KFT. gyakorlattal rendelkező projektvezető épületvillamossági tervezőmérnök kollégát keres, kiemelkedő bérezéssel.

PROJEKTVEZETŐ ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok:
- Koncepció összeállítása a projektek épületvillamos rendszerére
- Projekt menedzsment
- Tárgyalások, társtervezőkkel, megbízókkal történő egyeztetések
- Épületek erős- és gyengeáramú villamos hálózatának tervezése
- Tervezőmérnökök irányítása
- Projektek teljes körű dokumentációja és riportálása

Elvárások:
- Projektvezetői tapasztalat
- Többéves épületvillamos-tervezési tapasztalat
- Felsőfokú, minimum főiskolai villamosmérnök műszaki végzettség
- Precíz munkavégzés
- AutoCad ismerete
- Munkabírás, terhelhetőség

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő fizetés
- Látványos projekteken történő munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal a hr@artrea.hu e-mail címen